OZ Športovo herný a outdoorový klub v spolupráci s MAS Bebrava, ICM Bánovce a Správou majetku mesta tento víkend 2. a 3. 10. 2015 pripravili pre deti a zároveň pre dospelých nové športové podujatie pod názvom STREET CUP. Každý posledný piatok a sobotu v mesiaci ŠHOKeri zorganizujú turnaj vždy v inom športe. Tento mesiac sme si zahrali minifutbal.

 

V piatok 2.10. prišlo do areálu ZŠ Gorazdova šesť družstiev zo štyroch zákadných škôl. Turnaj sa niesol v znamení vynikajúcich výkonov žiakov zo 4. až 6. ročníka, za krásneho počasia v sprievode fandiacich rodičov.

 

Umiestnenie:
1. miesto- ŠKOLSKÁ B
2. miesto- ŠKOLSKÁ A
3. miesto- KOMENSKÁ

 

Organizátori z OZ ŠHOK, MAS Bebrava a ICM pre deti pripravili odmenu v podobe výletu na vybraný zápas futbalovej FORTUNA ligy.

 

Už na druhý deň ráno turnaj pokračoval minifutbalom dospelých, ktorého sa zúčastnilo 5 družstiev z Bánoviec. Tu sa prejavili skúsenosti a fyzická kondícia hráčov. Víťazmi sa bez zaváhania stali futbalisti z Dolných Naštíc s kapitánom Petrom Bodkom s názvom GUNNERS.

 

Umiestnenie:
1. miesto- GUNNERS
2. miesto- YOUNG BOYS
3. miesto- SHOKeri

 

Veľká vďaka patrí všetkým zúčastneným, a hlavne učiteľom telesnej výchovy za pomoc a informovanie detí. Už o necelý mesiac (30.-31. 10. 2015) sa môžete zapojiť aj vy, či už deti alebo dospelí, rekreanti, amatéri a to do turnaja vo flórbale. Cenou bude opäť zájazd, tento raz na zápas Slovenskej hokejovej extraligy. O turnaji, ale aj o množstve aktivít a podujatí ŠHOKu sa môžete informovať denne priamo v Mládežníckom centre na Goradzovej ulici alebo v udalostiach na facebook.com/OZSHOK. Tešíme sa na Vás!